воскресенье, 11 декабря 2016 г.

Указ

З метою підвищення ефективності дій бойових підрозділів в зоні проведення антитерористичної операції, забезпечення найскорійшого повернення тимчасово непідконтрольних територій, економії бюджетних коштів та протидії корупції наказую:
1. Ввести в дію "Тимчасове положення про госпразрахункову діяльність окремих бойових підрозділів ЗСУ".
2. Надати ХХ омбр, ХХ омбр, ХХ оаємбр ... статус госпрозрахункових з додаванням до назви бригади слова "корсарська".
3. Надати корсарським бригадам право господарського неприбуткового використання бойових трофеїв, майна та вантажів, що затримані під час спроби незаконного пересування лінії тимчасового розмежування, а також залучення до примусових робіт або обміну військовополонених та затриманих осіб, які офіційно зареєстровані у базі даних "Миротворець".
4. Надати командуванню корсарських бригад право ініціативи по поверненню під контроль територій та населених пунктів, при умові погодження таких операцій з Генеральним Штабом ЗСУ, та виплати компенсації частинам та підрозділам вогневої , розвідувальної, а також матеріального забезпечення та інших видів підтримки.
5. Надати командуванню корсарських бригад право визначення розміру посадових окладів а також бойових та інших премій для військовослужбовців.
6. Повністю звільнити корсарські бригади та їх особовий склад від усіх податків і зборів.
7. Заборонити підрозділам корсарських бригад брати під контроль території та населені пункти РФ під загрозою позбавлення бригади статусу корсарська.
8. І це, бля, вірний Указ. Бо воно фактично легалізує те що є - нашу віковічну махновщину. То воюйте хлопці, перемагайте та багатійте!
З повагою,
Ваш Верховний
Отправить комментарий